www.exirclinic.com

info@exirclinic.com


گام اول- مشاوره

در هر یک از شعبات زنجیره ای اکسیر، مراجعین در گام نخست تحت ویزیت و مشاوره توسط پزشک قرار می گیرند. مشاوره در کلیه مراحل به صورت کاملا ً رایگان انجام می شود و مراجعین از نظرات پزشکان مجرب که دوره های Body Shaping را گذرانیده و مسلط به کار با دستگاهها می باشند بهره مند می گردند. در این مرحله علاوه بر ارزیابی بیمار از نظر سن، وزن وضعیت تغذیه و عادات غذایی، تحرک بدنی، بیماریهای زمینه ای و ... پزشک بر اساس وضعیت بیمار بهترین برنامه را جهت دستیابی به اهداف مورد نظر به وی پیشنهاد خواهد کرد.

گام دوم- دستگاه Exilis:

در این مرحله چنانچه بنابر ارزیابی پزشکی بیمار مجاز به استفاده از دستگاه Exilis باشد پروتکل درمانی خاص این دستگاه بوسیله اپراتورهای مجرب و دوره دیده در شعبات اکسیر برای بیمار ارائه و اجرا خواهد شد.

مکانیسم Exilis:

Exilis سریعترین، قویترین و پیشرفته ترین سیستم غیر تهاجمی حال حاضر دنیاجهت اصلاح بدفرمی اندامها و مؤثرترین سیستم در درمان شلی و افتادگی پوست بدن وصورت می باشد و جایزه بهترین دستگاه تناسب اندام طی دو سال متوالی 2012و 2013 را در آمریکا اخذ کرده است. همچنین این دستگاه در سال 2013 نیز برنده جایزه بهترین دستگاه Skin Tightening در انگلستان شده است.

در این دستگاه از دو مکانیسم همزمان رادیو فرکوئنسی ( RF)و اولتراسوند (ماوراء صوت) به طور همزمان استفاده می شود.

در اثر برخورد امواج به پوست کلاژن سازی فعال شده و موجب لیفت پوست صورت و بدن در محل درمان می شود. همچنین با برخورد امواج به چربی ها و افزایش انرژی جنبشی و گرمائی در بافت چربی،  اتصالات  بافت  فیبروز  سست گردیده  که این آزاد سازی به شکل انرژی گرمایی مشخص می گردد.
چربی های آزاد شده توسط سیستم لنفاتیک جذب شده و در کبد متابولیزه میشوند. این پروسه منجر به کاهش حجم چربی بدن می شود که با رعایت رژیم غذایی مناسب همزمان و تحرک کافی فرد می تواند هم از اضافه وزن و هم حالت سلولیت رها شود. لازم به ذکر است این سیستم دارای تأییدیه FDA آمریکا،Medical CE اروپا و همچنین مجوز وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.


کاربرد Exilis
:

کار با این دستگاه به صورت کاملا ً غیر تهاجمی است به همین جهت بدون درد می باشد از جمله کاربردهای آن عبارتند از:

 

 


o  کاهش سایز موضعی در نواحی مختلف بدن (بازوها، شکم، پهلوها، پشت، باسن،ران ها، داخل زانو، و ساق پا) که در هر ناحیه با انرژی و توان خاص و متناسب قابل اجراست و پس از پروسه درمانی بیمار نیاز به استفاده از لباسهایی با سایز کوچکتر خواهد داشت.

 

 

o   لیفت پوست در نواحی مختلف بدن و درمان شلی و افتادگی پوست همزمان با کاهش سایز و وزن. به طور مثال در افرادی که در پی زایمان و یا پروسه های لاغری دیگر مثل رژیم غذایی دچار شلی و افتادگی پوست می باشند بسیار مؤثر می باشد.

 

 

o  بهترین درمان جهت کاهش غبغب، جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت و کلاژن سازی. تحریک کلاژن سازی با توان بالای RF خصوصا ً در ناحیه صورت باعث Tightening مناسب پوست این ناحیه از بدن می گردد.

 

 


o  فرم دهی در افرادی که از بدفرمی و بدشکلی بدن رنج می برند. این بد فرمی ها بیشتر در ناحیه پهلوها، پشت و بازوها مشهود می باشد که پس از اجرای پروتکل های درمانی فرد رضایت کافی را پیدا می کند.

 

 


o  درمان سلولیت و ناهمواریهای پوست بدن و لیفت شکم پس از زایمان و یا اعمال جراحی که در ناحیه شکم ایجاد بدفرمی می کند مانند: عمل لیپوساکشن.

 

 


مزیت های Exilis:

o بالاترین میزان رضایت جهت کاهش سایز و فرم دهی در میان مردم جهان. به طوریکه تا کنون فقط در ایالات متحده آمریکا 7000 دستگاه به فروش رفته است.

o قابلیت درمان در کوتاهترین زمان، بدون درد و عوارض جانبی و هرگونه تزریق و جراحی.

o هیچگونه اثر جانبی و یا عوارضی بدنبال ندارد.

o نتایج درمان برای مدت طولانی ماندگار است.

o درمان نیاز به رژیم غذایی سنگین و مراقبت پس از درمان ندارد.

 

 

 Exilis جلسات :
o پکیج درمانی در بدن (Body) شامل 4 جلسه به فاصله 10 تا 14 روز ودر صورت (Face) به فاصله 7 تا 10 روز می باشد. بهترین نتیجه درمان دو ماه پس از آخرین جلسه دیده میشود و با صلاحدید پزشک تعداد جلسات درمان قابل افزایش است. در صورت نیاز تکرار جلسات درمانی بعد از 2 ماه بلامانع است.

o  استفاده  همزمان  از  این  سیستم  و سیستم  X-Wave در بدن با صلاحدید پزشک معالج می تواند نتایج بسیار چشمگیر و رضایت بخشی را به همراه داشته باشد.

 


جهت مشاهده نتایج درمان اینجا کلیک کنید

 گام سوم - دستگاه X-Wave

در این مرحله چنانچه بیمار به تشخیص پزشک امکان استفاده از دستگاه X-Wave را داشته باشد پروتکل درمانی خاص این سیستم برای بیمار اجرا خواهد شد.


مکانیسم
X-Wave:

دستگاه X-Waveبا مکانیسم Acoustic wave therapy موجب ارتعاشات ظریف در پوست و بافت همبند زیر پوست و همچنین چربی های زیر پوستی می گردد. انرژی امواج در این سیستم در حدی است که بتواند اثر بافتی مناسبی داشته باشد بدون اینکه کوچکترین تأثیر مخربی بر جا گذارد. این سیستم دارای  Medical CE اروپا و همچنین مجوز وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

کاربرد
X-Wave:

 

oلیفت قوی پوست بدن در نقاطی که در اثر نواسانات وزنی دچار شلی وافتادگی شده مانند: تغییر وزن پس از زایمان و یا پس از رژیم های غذایی پر فشار و طولانی مدت همچنین در مواردی که فرد در ابتدای پروسه کاهش وزن نیاز به پیشگیری ازبروز شلی پوست دارد می توان از این سیستم به بهترین شکل سود برد.

 

 


o درمان سلولیت (ناهمواریهای زیر پوستی ناشی از تجمع چربی) که این سلولیت یا خود بخود در فرد ایجاد شده و یا در اثر روش های جراحی از قبیل ساکشن ویا لیزر لیپولیز اتفاق افتاده است.

 

 


o بهترین درمان جهت کاهش ترک های پوستی (استریا) که در اثر افزایش قد و وزن و یا در اثر بارداری در خانم ها ایجاد شده است. استریا خصوصا ً پس از بارداری نمایی ناخوشایند به پوست می دهد که امکان از بین بردن آن تقریبا ً امکانپذیر نیست اما با سیستم X-Wave نمای ظاهری این ترکهای پوستی تا حد شگفت آوری بهبود می یابد.

 

o کاهش حجم چربی هایی که به درمان توسط سایر روش های لیپولیز مقاوم بوده است.

 


o درمان اسکارهای (جای زخم) مختلف روی پوست بدن (اسکار سوختگی، جراحی،تروما و ...)

o درناژ لنفاوی و تخلیه موارد زائد و چربی های اضافی از بدن که با این روش نمای ظاهری مطلوبی که تحمل آن برای بیمار و اطرافیان راحت تر است باقی خواهد ماند.مزیت های X-Wave:

o میزان بسیار بالای رضایت را در بین مردم جهان داراست.

o بدون درد و بی نیاز از بی حسی یا بیهوشی است.

o هیچگونه اثر جانبی و یا عوارضی بدنبال ندارد.

o این روش درمان نیاز به رژیم غذایی و یا مراقبت پس از درمان ندارد.

o نتایج برای مدت طولانی ماندگار است.


جلسات X-Wave:

o پکیج درمانی در هر ناحیه (شامل بازوها، شکم، پهلوها، باسن، روی رانها، پشت ران ها و ساق پا) شامل 6 جلسه می باشد که می تواند درهر هفته 2 مرتبه انجام پذیرد. تکرار جلسات درمانی بعد از 2 تا 3 ماه بلامانع می باشد.

» نکته: استفاده همزمان از این سیستم و سیستم Exilis با صلاحدید پزشک معالج می تواند نتایج بسیار چشمگیر و رضایت بخشی را به همراه داشته باشد.

جهت مشاهده نتایج درمان اینجا کلیک کنید

 

 


گام چهارم- دستگاه Lymphastim

در این مرحله بیمار که بنا به تشخیص پزشک از سایر دستگاهها استفاده کرده و یا به صورت ابتدایی نیازمند  فعال سازی درناژ لنفاوی در بدن خود می باشد در معرض استفاده از این سیستم قرار داده می شود.

مکانیسم Lymphastim:
دستگاه تخصصی، حرفه ای و بی نظیر در حوزه درمانهای فشاری (Presso Therapy) با 26 پروتکل درمانی پیش فرض، تنظیمات پیشرفته برای درمانهای خاص و قابلیت تعریف 500 برنامه در حافظه به همراه دائره المعارف توصیه های پزشکی قابل مشاهده بر روی صفحه نمایشگر لمسی

کاربرد Lymphastim:

سیستم  لنفاوی  انسان  مسئول جمع آوری مایع میان بافتی از بافت ها می باشد.این سیستم اسید های چرب و چربی ها  را از سرتاسرسیستم گردش خون جذب کرده و بدین ترتیب آنتی ژن های  تولید شده توسط سلول ها را به غدد لنفاوی که توسط پاسخ ایمنی بدن تحریک می شوند، انتقال میدهد. بیماری ها و مشکلات در سیستم لنفاوی معمولا باعث تورم غدد لنفاوی و سایر علایم می شود.

دستگاهLymphastim کمپانی BTL بر اساس تنظیم فشار هوا با مکانیسم درمان پنوماتیک کار میکند. اپیلیکاتورهای مربوط به آستین و شلوار با محفظه های متعددی که دارای ارتباط درونی با یکدیگر هستند با فشار هوا ماساژ ملایمی را ایجاد میکنند که باعث تقویت گردش طبیعی لنف در کل بدن میشود. نتیجه مشابه زمانی است که لنف بصورت دستی توسط ماساژ منتقل و درناژ میگردد.


مزایای درناژ و تصفیه لنفاوی

 

-         روش درمانی اثبات شده

-         نتایج قابل مشاهده فوری

-         درمانی که مطلوب و مورد پذیرش بیماران می باشد

-         بدون نیاز به داروهای غیر ضروری

-         دارای اصول ایمنی و بی خطر

اثرات پزشکی

 درناژ و تصفیه لنف از انسداد عروق و مجاری لنفاوی جلوگیری می کند. این عمل باعث انتقال و جریان طبیعی لنف از قسمتهای محیطی بدن شده و در نتیجه باعث کاهش تورم و درد ناشی از تجمع بیش از حد لنف و متابولیتها در اندام ها میشود. Lymphastim همچنین به بهبود و بازسازی بافت ماهیچه ای کمک کرده، باعث سفتی پوست و باز گرداندن قابلیت ارتجاعی پوست میشود.

رایج ترین موارد مصرف

زیبایی:

-         سلولیت

-         مراقبت های بعد از لیپوساکشن

-         بازسازی و سم زدایی

-         سندرم پاهای سنگین

درمانی:

-         تورم مزمن

-         پس از جراحی انسداد عروق لنفاوی

-         پیشگیری و درمان واریس

-         نارسایی وریدی و بیماری های ایسکمیک(Ischemic)  

 

جهت مشاهده نتایج درمان اینجا کلیک کنید

 

 

برای اطلاع از نزدیکترین اکسیر به خودتان اینجا کلیک کنید