www.exirclinic.com

info@exirclinic.com

 

VANQUISH پیشاهنگ پدیده های نوین

تکنولوژی اختصاصی RF به کار گرفته شده در Vanquish، انقلابی در حوزه پزشکی زیبایی پدید آورده است. این پدیده انحصاری از ادغام نفوذ غیر تهاجمی امواج به بدن توأم با عملکرد بدون وابستگی دستگاه به اپراتور نشأت گرفته که بدون شک راه حلی بی نظیر با اثر بخشی بالا در کاهش توده چربی ناخواسته می باشد.

امروزه روشهای دستیابی به تناسب اندام و کاهش چربی بدن به جهت رغبت افراد برای بهتر دیده شدن،  بیش  از  هر  زمان  دیگری مورد توجه قرار گرفته، در این میان درمانهای غیر تهاجمی (Non Invasive) بدلایل عدیده ای از جمله ریسک و خطر کمتر، کاهش زمان از کار افتادگی، درد کمتر، هزینه بالنسبه معقولتر و ... محبوبیت بیشتری از روشهای درمانی جراحی پیدا کرده اند. از این رو تولید کنندگان اینگونه محصولات بازارها را مملو از دستگاههایی نموده اند که مبتنی بر لیزر، امواج رادیویی (RF) یا تکنولوژی اولتراسوند می باشند.

دستگاه Vanquish کمپانی BTL ضمن دستیابی به تمامی اهداف درمانهای غیر تهاجمی با برخورداری از دو مزیت: غیر تماسی بودن (Non Contact) و عدم وابستگی به اپراتور، بدون اغراق پیشرفته ترین دستگاه تناسب اندام در نوع خود در حال حاضر می باشد.